Akumulatorski odvijač Villager VLN SDL 1.0 Prime
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager bušilice i zavijači su višenamenski alati dizajnirani za različite zanatske radove. Njihove stezne glave bez ključa su kompatibilne sa širokim spektrom burgija i odvijača sa okruglim i šestougaonim
glavama i ostalim dodacima.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski uređaji |
| Težina pakovanja | 1.28 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Obrtni moment | 3.5 Nm |
| Prihvat alata | ¼“ Hex |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 200 rpm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 3 – 5 h |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
