Aparat za zavarivanje VWM 205 COMBO
25.999,00 RSD
Motorna leđna prskalica AGM 1421 MD
19.990,00 RSD
Aparat za pranje pod pritiskom AGM AHW 9020
12.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Pokretno čišćenje nikada nije bilo lakše uz perač AHW 9020 AGM, Perač AHW 9020 AGM je idealan za pranje bicikala, baštenskog nameštaja, saksija za cveće, pasa i čizama, Za čišćenje različitih površina, perač AHW 9020 AGM je idealan izbor,
Kategorije: PERAČI, Perači - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 9.92 kg |
| Brend | Agm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1800 W |
| Maksimalna temperatura vode – aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 135 bar |
| Maksimalni pritisak dovoda vode | 4 bar |
| Maksimalni protok | 708 l/h |
| Radni pritisak – aparati za pranje | 90 bar |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
