Bruslica električna sa podešavanjem broja obrtaja 1100W – ugaona 125mm VLP 411
6.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager nudi širok spektar ugaonih brusilica za Vaš hobi ili poluprofesionalno korišćenje. Brusilice imaju lako kućište koje omogućava korišćenje ovih alata sa sigurnošću i lakoćom.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ugaone brusilice |
| Težina pakovanja | 2.93 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1100 W |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 125 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 4500 – 12000 rpm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
