Električna kosačica AGM 1300
14.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne kosačice |
| Težina pakovanja | 13.02 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1300 W |
| Površina košenja | 400 m² |
| Širina košenja | 370 mm |
| Visina košenja | 25 – 55 mm |
| Tip pogona | Gurajući |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 140 mm / 150 mm |
| Zapremina sakupljača | 35 l |
| Tip kućišta | Polipropilensko |
Kategorije: KOSAČICE, Kosačice - Električne
Opis
AGM motorne i električne kosilice su proizvedene tako da zadovolje i najneupućenije korisnike. Sve se odlikuju moćnim, lako startujućim motorom.
– Košenje
– Sakupljanje
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
