Akumulatorska bušilica AGM BD12
4.599,00 RSD
Električna stona brusilica Villager VLN 375
12.999,00 RSD
Električna stubna bušilica Villager VLN 5016
17.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Stubna bušilica Villager VLN 5016 robusna je i precizna mašina namenjena za bušenje drveta, metala i plastike. Sa stabilnom konstrukcijom i mogućnošću podešavanja brzine, obezbeđuje tačan i siguran rad u radionici.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Bušilice |
| Težina pakovanja | 14.87 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prihvat alata | B 16 |
| Priključna snaga | 500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1500 rpm |
| Broj brzina rada | 5 |
| Dimenzije prihvata alata | 3 mm – 16 mm |
| Dimenzije radnog stola – zavijači/bušilice | 164 mm x 162 mm |
| Maksimalna dubina bušenja | 50 mm |
| Podešavanje radnog stola | 45° – 45° |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
