Električni trimer Villager ET 1005
10.499,00 RSD
Fuse akumulatorski trimer BC 2940
10.999,00 RSD
FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020
8.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
VLP 5020 je akumulatorska bušilica/ zavijač opremljen motorom visokih performansi. Omogućava korisnicima da rade u uskim područjima i minimizira zamor korisnika.
Kategorije: AKU ALAT, Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse bušilice/odvijači |
| Težina pakovanja | 1.49 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Obrtni moment | 45 Nm |
| Prihvat alata | Futer: 0.8 – 13 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 500 rpm / 0 – 1800 rpm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
