Fuse akumulatorska brushless rucna kruzna testera Villager VLP 1820
13.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Fuse VLP 1820 je ručna kružna testera vrhunskog kvaliteta. Ova testera je snažna i izdržljiva, idealna za “Uradi Sam” entuzijaste.
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Kategorija: Testere-kružne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse kružne testere |
| Težina pakovanja | 3.41 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3650 rpm |
| Kapacitet sečenja | (0° / 45°) 61 mm x 36 mm |
| Spoljašnji/unutrašnji prečnik diska | 185 mm / 16 mm |
| Ugao sečenja – ubodne/povratne/kružne testere | 0° – 45° |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
