FUSE akumulatorska kombinovana testera (ubodna i povratna) Villager VLN 1920
6.990,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah – 20 min
2Ah – 25 min
3Ah – 40 min
4Ah – 60 min
6Ah – 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: Uređaj se isporučuje bez punjača i baterije
Kategorije: AKU ALAT, Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse ubodne testere |
| Težina pakovanja | 2.46 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 3000 rpm |
| Hod reznog alata | 20 mm |
| Ugao sečenja – ubodne/povratne/kružne testere | 0° – 90° |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
