Električna trakasta brusilica AGM BS 710
6.999,00 RSD
Motorna testera VGS 410 S
17.999,00 RSD
FUSE akumulatorska lančana testera Villager VBT 0520 -1BSC
11.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah – 20 min
2Ah – 30 min
3Ah – 45 min
4Ah – 60 min
6Ah – 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
– Baterija 2Ah
– Punjač 2.4A
– Kofer
– Štitnik lanca
– Zatezanje lanca bez alata
Kategorije: AKU ALAT, Testere - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 18 V |
| Broj zuba lanca | 16 zuba |
| Brzina lanca | 5.6 m/s |
| Model vodilice | 1/4, 1.3 mm |
| Tip rukohvata – testere | Soft grip rukohvat |
| Tip sečiva – testere | Vodilica i lanac |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
