Električna vibraciona bušilica Villager VLN 250
4.299,00 RSD
Sejalica Villager VHS 10
4.710,00 RSD
Hidropak Villager VGP 800
20.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu u
domaćinstvu, za snabdevanje malim količinama vode dobijanjem
iz bunara ili cisterne. Dizajnirani su za čistu vodu. To su klasične
hidrofor pumpe, sa membranskom posudom i pritisnom sklopkom u krugu regulacije izlaznog pritiska. Zahvaljujući njima lako ćete kontrolisati pritisak u čitavom sistemu vodeći računa da je pritisak jednak na svim spratovima Vašeg domaćinstva.
domaćinstvu, za snabdevanje malim količinama vode dobijanjem
iz bunara ili cisterne. Dizajnirani su za čistu vodu. To su klasične
hidrofor pumpe, sa membranskom posudom i pritisnom sklopkom u krugu regulacije izlaznog pritiska. Zahvaljujući njima lako ćete kontrolisati pritisak u čitavom sistemu vodeći računa da je pritisak jednak na svim spratovima Vašeg domaćinstva.
Kategorija: Pumpe - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Hidropaci |
| Težina pakovanja | 14.01 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 800 W |
| Protok vode | 3.2 m³/h |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1″ (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1″ (25 mm) |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Radni pritisak – pumpe | 3 bar |
| Zapremina posude – pumpe | 19 l |
| Maks. visina vodenog stuba | 38 m |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
