Punjač / starter Villager VCSB 12 S
10.999,00 RSD
Zašiljeni ašov Fiskars
1.700,00 RSD
Kompresor Villager VAT VE 100 D
51.399,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager Vam nudi širok izbor klipnih vazdušnih kompresora sa ili bez podmazivanja uljem, sa kaišem ili direktnim pogonom, sa rezervoarom zapremine od 24 do 500 litara i maksimalnim pritiskom do 10 bara.
Kategorija: KOMPRESORI
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kompresori |
| Težina pakovanja | 56.1 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | V motor |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2200 W |
| Vrsta motora | V motor |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Broj izlaza | 2 |
| Protok vazduha – kompresori | 316 l/min |
| Radni pritisak – kompresori | 8 bar |
| Zapremina rezervoara – kompresori | 100 l |
– Uljano podmazivanje
– Sigurnosna sklopka
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
