Električni duvač/usisivač Villager VEBV 3000
7.990,00 RSD
Motorna testera Villager VGS 620 S
34.999,00 RSD
Leđni motorni duvač Villager VB 5290 E
31.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager motorni i električni duvači, sa i bez opcije usisavanja, nezaobilazan su alat za jesenje sređivanje vrta.
Kategorija: Duvači - Benzinski
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni duvači |
| Težina pakovanja | 10.63 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.5 kW |
| Zapremina motora | 51.7 cm³ |
| Broj obrtaja | 6500 rpm |
| Maksimalni protok vazduha | 14.4 m³/min |
| Maksimalna brzina izduvavanja | 101 m/s |
| Režim rada | Duvač |
Villager motorni i električni duvači, sa i bez opcije usisavanja, nezaobilazan su alat za jesenje sređivanje vrta.
– Antivibracijski sistem
– Nastavna cev
– Okrugla cev
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
