Samohodna kosačica DUCAR DM46S-DO160
39.990,00 RSD
Motorna Kosa Villager BC 1250 S
23.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager S-serija trimera je dizajnirana za hobiste. Široka gama modela će zadovoljiti potrebe svih mušterija.
Kategorija: Kose - Benzin - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 11.09 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.25 kW |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Broj obrtaja | 7000 rpm |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip kardanske cevi | Nedeljiva aluminijumska |
| Prečnik kardana | 28 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
