Motorna Pumpa Villager WP 35 SE Eco
25.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager je za leto 2021. spremio širok asortiman motornih pumpi. Možda baš neka od njih može izvojevati pobedu nad sušom. Predstavljamo Vam pumpe protoka od 8000 do 60000 litara na sat, sa radnim pritiscima od 2.1 do 6.5 bari i maksimalnom visinom dopremanja od čak 50 m.
Kategorija: Pumpe - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne pumpe |
| Težina pakovanja | 23.36 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Villager VGR 245 H |
| Snaga motora | 4.3 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Rezervoar ulja | 0.5 l |
| Rezervoar goriva | 3.6 l |
| Protok vode | 36 m³/h |
| Prečnik usisa | 2″ (50 mm) |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 28 m |
| Radni pritisak – pumpe | 2.2 bar |
– Usisno crevo (opciono)
– Crevo za navodnjavanje (opciono)
– Filter vode (opciono)
– Dužina: 477 mm
– Visina: 395 mm
– Širina: 410 mm
– Crevo za navodnjavanje (opciono)
– Filter vode (opciono)
– Dužina: 477 mm
– Visina: 395 mm
– Širina: 410 mm
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
