Električna ugaona brusilica Makita 9565CVR
18.790,00 RSD
Električna ubodna testera Makita 4329
10.990,00 RSD
Motorna jednoručna testera Villager VGS 260 Prime
17.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Predviđene za radove oko kuće i spoljne projekte. Projektovane su za zadatke poput seče drva za ogrev, stolarske radove i orezivanje.
Kategorija: Testere - Motorne - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorne testere |
| Težina pakovanja | 5.3 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 0.9 kW |
| Zapremina motora | 25.4 cm³ |
| Broj obrtaja | 12000 rpm |
| Broj zuba lanca | 22.5 zuba |
| Dužina vodilice | 30 cm |
| Rezervoar goriva | 0.20 l |
| Model vodilice | Villager; 30cm; 3/8; 1.3 mm |
| Potrošnja goriva pri maksimalnoj snazi motora | 560 g/kWh |
| Sistem za snabdevanje uljem | Mehanička klipna pumpa |
| Ulje za lanac | Motorno ulje SAE #10W-30 |
| Korak lanca | Villager; 3/8; 1.3 mm |
– Antivibracijski sistem
– Super Start
– Prajmer za startovanje
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
