Multifunkcijski čistač Villager VSS 60
99.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager multifunkcijski čistači su predviđeni za rad u svim vremenskim uslovima. Kada se ukombinuju sa sa svim dodacima, čistači lako odnose pobodu nad lišćem, prašinom, visokim snegom i mogu zadovoljiti i najzahtevnije korisnike svojom neverovatnom upotrebljivošću.
Po narudžbini - Stanje proizvoda na upit.
Kategorija: Čistači - Benzinski
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Multifunkcionalne mašine |
| Težina pakovanja | 71 kg |
| Brend | Villager |
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Broj brzina (napred/nazad) | 5 napred, 2 nazad |
| Radna širina | 600 mm |
| Tip transmisije | Frikcioni disk |
– Čistač
– Skupljač (opciono)
– Čistač snega (opciono)
– Snežni plug (opciono)
– Podešavanje visine četke
– Podešavanje ugla četke
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
