Pneumatska heftalica Combi VAT 50/9040
4.799,00 RSD
Set pneumatskog alata Villager VAT-S3 3/1
2.490,00 RSD
Punjač za akumulatore sa mikroprocesorom VCBM 4.0
3.800,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager punjači za akumulatore su dizajnirani za punjenje akumulatora automobila i kamiona.
Kategorija: PUNJAČI
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 0.71 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Kapacitet punjenja | 14-140 Ah |
| Napon punjenja | 6 V / 12 V |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
