Mešač za boju Villager VEM 1605
12.499,00 RSD Originalna cena je bila: 12.499,00 RSD.11.999,00 RSDTrenutna cena je: 11.999,00 RSD.
Stacionarna mašina Villager VLN 1210-210 T
17.899,00 RSD
Mašina za sečenje metala Villager VLN 1308
20.990,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager vam nudi širok spektar stacionarnih mašina za različite vrste rezanja drveta i metala. Funkcije lasera i podešavanja ugla vam omogućavaju precizno sečenje.
Kategorija: Sekači
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Stacionarne mašine |
| Težina pakovanja | 18.21 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2000 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3800 rpm |
| Prečnik lista testere | 355 mm / 25.4 mm |
| Kapacitet sečenja (0°/45°) | 115 mm x 90 mm |
| Kapacitet sečenja (0°/90°) | 130 mm x 130 mm |
– Podešavanje ugla sečenja
– Blokirač vretena
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
