Makaze za živu ogradu Villager HS 115
1.150,00 RSD
Makaze za grane Villager LS 111
1.700,00 RSD
Teleskopske makaze za grane Villager LS 112
2.399,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Makaze za orezivanje i sečenje grana su vrste makaza koje se koriste za biljke. Dovoljno su snažne da orezuju tvrde grane drveća i žbunja, ponekad i do 3cm debljine. Koriste se u baštovanstvu, poljoprivredi, odgoju biljaka, ratarstvu, aranžiranju cveća i očuvanju prirode, gde je neophodno fino održavanje staništa.
Kategorija: Makaze
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Makaze za grane |
| Težina pakovanja | 2.1 kg |
| Brend | Villager |
| Tip – alati za orezivanje | Makaze za orezivanje |
| Materijal sečiva | Čelik 65 Mn |
| Dužina – alati za orezivanje | 690-920 mm |
| Materijal rukohvata | Čelik |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 30 mm |
| Rukohvat | Teleskopski |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
