Sklopiva testera za grane Villager GS 120
700,00 RSD
Voćarske makaze Villager PS 102
550,00 RSD
Ručna baštenska testera Villager GS 119
1.050,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorija: TESTERE
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Ručni baštenski alat |
| Težina pakovanja | 0.23 kg |
| Brend | Villager |
| Tip – alati za orezivanje | Vrtna testera |
| Materijal sečiva | Čelik 65 Mn |
| Dužina – alati za orezivanje | 350 mm |
| Materijal rukohvata | Plastika |
| Prečnik sečenja – alati za orezivanje | 100 mm |
| Rukohvat | Klasični |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
