FUSE akumulatorski trimer za živu ogradu VHT 4420-1BCB
15.499,00 RSD
Usisivač Villager Villyvac 20 DWS
15.999,00 RSD
Usisivač za pepeo AGM 800-18 AVC
5.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Usisivač za pepeo AGM 800-18 AVC praktičan je i snažan uređaj za brzo i efikasno čišćenje kamina, peći i roštilja. Sa motorom od 800 W i rezervoarom od 18 litara obezbeđuje pouzdano usisavanje i jednostavno održavanje.
Kategorija: USISIVAČI
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni usisivači |
| Težina pakovanja | 3.5 kg |
| Brend | Agm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 800 W |
| Maksimalni vakuum | 16 kPa |
| Dužina aluminijumske cevi | 230 mm |
| Dužina creva | 0.8 m |
| Dužina kabla | 3 m |
| Maksimalno dozvoljena temperatura pepela | 40°C |
– Kartonska kutija
– HEPA filter
– Periva vrećica
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
