Set pneumatskog alata Villager VAT-S5 5/1
3.999,00 RSD
Usisivač za pepeo AGM 800-18 AVC
5.499,00 RSD
FUSE akumulatorski trimer za živu ogradu VHT 4420-1BCB
15.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Fuse VHT 4420 lagan, udoban i jak uređaj, dizajniran za održavanje žive ograde i baštenskog žbunastog rastinja.
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 4.01 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1300 rpm |
| Tip sečiva | Kontra-rotirajuće, duplo |
| Tip rukohvata | Klasičan rukohvat |
| Dužina sečiva | 510 mm |
| Prečnik sečenja | 14.5 mm |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah – 20 min
2Ah – 30 min
3Ah – 40 min
4Ah – 60 min
6Ah – 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
– baterija 1.5 Ah
– punjač 2.4 A
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
