Potapajuća pumpa za prljavu vodu AGM ASP 8000
6.299,00 RSD
Perač AGM AHW 90
14.390,00 RSD
Potapajuća pumpa za čistu vodu AGM ASP 6000 C
5.599,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorija: Pumpe - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 3.91 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 250 W |
| Protok vode | 6 m³/h |
| Dužina kabla – pumpe za vodu | 10 m |
| Dubina povlačenja | 5 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Maks. visina vodenog stuba | 6 m |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
