Vibraciona bušilica AGM ID 513
3.499,00 RSD
Potapajuća pumpa za čistu vodu AGM ASP 6000 C
5.599,00 RSD
Potapajuća pumpa za prljavu vodu AGM ASP 8000
6.299,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorija: Pumpe - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 4.22 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 400 W |
| Protok vode | 8 m³/h |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Dubina povlačenja | 7 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 5 m |
| Maksimalni nivo vode za rad | 7 cm |
| Visina isključivanja | 10 cm |
| Visina uključivanja | 53 cm |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
