Motorni kultivator Villager Prime VTB 842
79.999,00 RSD Originalna cena je bila: 79.999,00 RSD.49.999,00 RSDTrenutna cena je: 49.999,00 RSD.
Plinska grejalica AGM AGH 15
15.999,00 RSD
Agregat AGM AGP 2800S
44.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Agregat za struju AGM AGP 2800S ima snažan i kvalitetan četvorotaktni, vazdušno hlađeni motor. Pogodan je za industrijske (komercijalne) ili kućne upotrebe što ga čini odličnim izborom i za profesionalce i za hobiste.
Kategorija: AGREGATI
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Agregati |
| Težina pakovanja | 41.26 kg |
| Brend | Agm |
| Tip motora | Četvorotaktni |
| Snaga motora | 4.6 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 207 cm³ |
| Rezervoar goriva | 15 l |
| Maksimalna snaga | 2.8 kW |
| Nominalna snaga | 2.5 kW |
| Nominalni napon | 230 V / 50 Hz |
– Reverzibilni starter
– Pribor – ključ za svećicu
– Utičnica: 2x230V
– Period rada: 12h
– Potrošnja goriva: 1.25 l/h
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
