Motorna freza / kultivator Zongshen ZS900
48.000,00 RSD
Agregat AGM AGP 2800S
44.999,00 RSD
Motorni kultivator Villager Prime VTB 842
79.999,00 RSD Originalna cena je bila: 79.999,00 RSD.49.999,00 RSDTrenutna cena je: 49.999,00 RSD.
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager Prime VTB 842 je motorni kultivator dizajniran za efikasnu i laku obradu zemlje. Sa impresivnom težinom od 75.15 kg, ovaj kultivator kombinuje snagu i izdržljivost, što ga čini idealnim za intenzivne radove u bašti ili na farmi.
Snaga motora od 5.2 kW i broj obrtaja od 3600 rpm garantuju visoku efikasnost i dugotrajnost, dok zapremina motora od 212 cm³ osigurava pouzdan rad u svim uslovima. S dve brzine napred i jednom brzinom nazad, Villager Prime VTB 842 motorni kultivator pruža izuzetnu kontrolu i fleksibilnost u radu.
Posebno dizajnirana transmisija, kombinacija remena i lanca, obezbeđuje glatko i pouzdano prenošenje snage, čime se smanjuje fizički napor prilikom upotrebe. Ovaj kultivator je idealan za obrađivanje različitih tipova zemljišta, od lakih do težih tla, pružajući izuzetne rezultate svaki put.
Snaga motora od 5.2 kW i broj obrtaja od 3600 rpm garantuju visoku efikasnost i dugotrajnost, dok zapremina motora od 212 cm³ osigurava pouzdan rad u svim uslovima. S dve brzine napred i jednom brzinom nazad, Villager Prime VTB 842 motorni kultivator pruža izuzetnu kontrolu i fleksibilnost u radu.
Posebno dizajnirana transmisija, kombinacija remena i lanca, obezbeđuje glatko i pouzdano prenošenje snage, čime se smanjuje fizički napor prilikom upotrebe. Ovaj kultivator je idealan za obrađivanje različitih tipova zemljišta, od lakih do težih tla, pružajući izuzetne rezultate svaki put.
Rasprodaja traje od 01.02.2026. do isteka zaliha.
Po narudžbini - Stanje proizvoda na upit.
Kategorije: KULTIVATORI, Kultivatori - Benzin
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni kultivatori |
| Težina pakovanja | 71 kg |
| Brend | Villager |
| Snaga motora | 5.2 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Dubina kultivacije | 150 – 300 mm |
| Opseg kultivacije | 600 – 850 mm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Broj brzina (napred/nazad) – kultivatori | 2 napred, 1 nazad |
| Tip transmisije – kultivatori | Remen i lanac |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
