Električna brusilica za poliranje Villager VLN 130
8.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Električna brusilica za poliranje Villager VLN 130 idealna je za poliranje automobila i različitih površina. Sa snažnim motorom i ergonomskim dizajnom pruža ravnomeran sjaj, udobno rukovanje i pouzdane rezultate u svakoj upotrebi.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Alati za poliranje |
| Težina pakovanja | 14.5 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1400 W |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 180 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 0 – 3300 rpm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
