Električna brusilica za poliranje Villager VLN 130
8.999,00 RSD
Ručna kružna testera AGM CS 185
7.199,00 RSD
Fuse akumulatorske makaze za travu i živu ogradu Villager VCS 7620
6.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Fuse VCS 7620 je multifunkcijski akumulatorski alat namenjen održavanju žbunastog rastinja i trave.
Baterija i punjač se prodaju posebno.
Kategorija: AKU ALAT
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 2.17 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 1200 rpm |
| Dužina sečiva | 200 mm |
| Prečnik sečenja | 7.6 mm |
| Širina makaza | 92 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
