Ručna kružna testera AGM CS 185
7.199,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
U ponudi AGM stolarskog alata posebno se ističu kružne testere koje obezbeđuju pouzdanost i lakoću upotrebe, a pritom garantuju preciznost i lakoću sečenja
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Kružne testere |
| Težina pakovanja | 4 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1200 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 5800 rpm |
| Dubina reza | 62 mm (0°) / 42 mm (45°) |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
