Motorna testera Villager VGS 460 Prime
19.900,00 RSD
FUSE akumulatorska testera Villager VBT 0620 - 2BSC
32.990,00 RSD
Električni čekić AGM EH 1505
10.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Električni čekić AGM EH 1505 snažan je i izdržljiv alat namenjen za bušenje i razbijanje betona, cigle i drugih tvrdih materijala. Sa motorom od 1500 W pruža visoke performanse, pouzdanost i efikasan rad u građevinskim i renovacionim poslovima.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Elektro-pneumatski čekići |
| Težina pakovanja | 7.37 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Prihvat alata – čekići | SDS PLUS |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1500 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 750 rpm |
| Snaga udaraca – čekići | 5 J |
| Broj udaraca – čekići | 3900 ipm |
| Kapacitet bušenja – čekići | čelik, beton, drvo – 13 mm, 28 mm, 42 mm |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
