Električni čekić AGM EH 1505
10.499,00 RSD
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Villager VSP 10000
8.499,00 RSD
FUSE akumulatorska testera Villager VBT 0620 – 2BSC
32.990,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Preporučeni tipovi baterija: 3Ah, 4Ah, 6Ah
Sadržaj:
– Alat VBT 0620
– 2 × 4 Ah baterija
– 2.4 A punjač
Kategorije: AKU ALAT, Testere - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse testere |
| Težina pakovanja | 6.24 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Priključna snaga | 450 W |
| Broj zuba lanca | 47 zuba |
| Dužina vodilice | 23.5 cm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 4 Ah |
| Brzina lanca | 12 m/s |
| Izlazna jačina punjača | 2.4 A |
| Korak lanca | 1/4, 1.1 mm |
| Model vodilice | 1/4, 1.1 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
