FUSE akumulatorska testera Villager VBT 0620 - 2BSC
32.990,00 RSD
Aparat za zavarivanje VWM 205 COMBO
25.999,00 RSD
Potapajuća pumpa za prljavu vodu Villager VSP 10000
8.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager potapajuće pumpe su pogodne za hidromelioraciju, bez obzira da li je u pitanju čista ili zagađena voda. U zavisnosti od snage, protoci ovih pumpi se kreću od 6 do 18 hiljada litara vode na sat. Pumpe za čistu vodu mogu usisati čestice do 5mm, dok pumpe za zaprljanu vodu mogu usisati čestice prečnika do 15mm.
Kategorija: Pumpe - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Potapajuće |
| Težina pakovanja | 5.15 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 550 W |
| Protok vode | 10 m³/h |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1″ (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1″ (25 mm) |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 7 m |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
