Potapajuća pumpa za prljavu vodu Villager VSP 10000
8.499,00 RSD
Aparat za pranje pod pritiskom AGM AHW 9020
12.999,00 RSD
Aparat za zavarivanje VWM 205 COMBO
25.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Aparat za zavarivanje namenjen za MIG/MAG, TIG i MMA (REL) zavarivanje debljine 0,7~4 mm.
Kategorija: Var aparati
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Aparati za zavarivanje |
| Težina pakovanja | 12.88 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik žice za zavarivanje | 0.8 mm – 1 mm |
| Intenzitet struje – aparati za zavarivanje | MIG/MAG: 50-160 A ; MMA(REL): 30-140 A ; TIG: 30-200 A |
| Izlazni napon bez opterećenja | MIG/MAG: 16.5-22,0 V ; MMA(REL): 12.2-25.6 V ; TIG: 11.2-18 V |
– Nosač elektroda
– Pištolj za žicu
– Klešta za masu
– Zaštitna maska
– Čelična četka
– Efikasnost izvora energije: 81%
– Potrošnja energije u stanju mirovanja: 10 W
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
