Motorna testera Villager VGS 620 S
34.999,00 RSD
Motorni duvač/usisivač Oleo-Mac BV 300
32.990,00 RSD
Električna testera Villager VET 2035
10.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Lake i udobne za rad, Villager električne lančane testere su sjajne za kućne aktivnosti.
Kategorija: Testere - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne testere |
| Težina pakovanja | 5.88 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 2000 W |
| Broj zuba lanca | 26 zuba |
| Dužina vodilice | 35 cm |
| Brzina lanca | 13.1 m/s |
| Model vodilice | Villager; 35 cm; 3/8; 1.3 mm |
| Zapremina rezervoara za ulje | 220 ml |
| Korak lanca | Villager; 3/8; 1.3 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
