Električni trimer Villager ET 1005
10.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorija: Kose - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni trimeri |
| Težina pakovanja | 4.86 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1000 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 6500 rpm |
| Tip rukohvata | Loop rukohvat |
| Dužina sečiva | 250 mm |
| Prečnik niti | 2 mm |
| Prečnik sečenja | 340 mm |
| Tip kardanske cevi | Deljiva |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
