Fix akumulatorska bušilica/zavijač VLN 3112-1BCB
6.299,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
VLN 3112 je kompaktna akumulatorska bušilica/zavijač početnog nivoa. Ugradjeno LED svetlo osvetljava radnu površinu, a oblikovani mekani držač pruža odličan komfor tokom duže upotrebe.
Kategorije: AKU ALAT, Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorski uređaji |
| Težina pakovanja | 1.57 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 12 V |
| Obrtni moment | 22 Nm |
| Snaga punjača | 50 W |
| Tip baterije | Fix Li-ion |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | I 0-400 min⁻¹ II 0-1500 min⁻¹ |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Kapacitet futera | 0.8 – 10 mm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 60 min. |
| Izlazna jačina punjača | 1.7 A |
| Kapacitet bušenja | drvo, čelik – 19 mm, 6 mm |
| Moment dotezanja | 21+1 |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
