Električna seckalica AGM AS 2520
16.499,00 RSD
Fix akumulatorska bušilica/zavijač VLN 3112-1BCB
6.299,00 RSD
Fuse akumulatorska ugaona brusilica VLN 4320-1BSC
14.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Fuse VLN 4320 je ulazni model ugaonih brusilica. Ovaj lagani alat će naći široku primenu u Vašem domu ili radionici.
Kategorije: AKU ALAT, Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse brusilice |
| Težina pakovanja | 4.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Navoj vratila | M14 |
| Prečnik diska | 115 mm / 22.23 mm |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 8000 rpm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
