FUSE akumulatorska jednoručna glodalica VLN 1020
6.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
VLN 1020 je visokokvalitetna bežična glodalica koja kombinuje snagu, preciznost i svestranost u alatu male veličine. Ova glodalica ima funkcije koje su vam potrebne za odlične performanse i kontrolisane rezultate.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse glodalice |
| Težina pakovanja | 1.27 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 25000 rpm |
| Dubina glodanja | 25.4 mm |
| Prihvat osovine | 6 mm |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah – 20 min
2Ah – 30 min
3Ah – 40 min
4Ah – 60 min
6Ah – 80 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
