Akumulatorski trimer za živu ogradu Stiga HT 100e Kit (sa punjačem I baterijom)
15.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Moćan, precizan i siguran, ovaj bežični trimer za živu ogradu brzo i lako oblikuje vašu baštu. Opremljen ePower20V 2Ah baterijom omogućava 40 minuta neprekidnog rada sa jednim punjenjem. Ojačani čelični nož sa zupcima razmaka 26 mm, lako seče grmlje i grane iz svih uglova.
Baterijsko napajanje za sigurno i neprekidno šišanje
– Ergonomska, mekana drška sa rotacijom od 180°
– Zadnji okidač i dvostruki prekidač omogućavaju sigurnu kontrolu
– Razmak zubaca od 26 mm lako seče grane srednje debljine
– Zaštita na vrhu sečiva i rupa za kačenje omogućavaju sigurno i jednostavno skladištenje
– 1 x STIGA ePower20V E 22 (2Ah) baterija i punjač uključeni
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski alat 20 V |
| Težina pakovanja | 3.53 kg |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Brend | Stiga |
| Napon | 20 V |
| Priključna snaga | 150 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 17000 rpm |
| Kapacitet baterije – el./aku. uređaji | 2 Ah |
| Dužina sečiva | 700 mm |
| Prečnik sečenja | 18 mm |
| Radni zahvat niti | 500 mm |
Dodatne informacije
| Brend | STIGA |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
