Fuse akumulatorski pistolj za farbanje VLN 9721
7.599,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Fuse VLN 9720 pištolj za farbanje je neophodna alatka za brzo obavljane farbarskih poslova. Ostvarite savršeno ofarbanu površinu sa minimalno napora.
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse pištolji za farbanje |
| Težina pakovanja | 1.72 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Kapacitet – alati za specijalnu namenu | 1000 ml |
| Maksimalni protok – alati za specijalnu namenu | 600 ml/min |
| Prečnik mlaznice | 2.2 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
