FUSE akumulatorska brushless bušilica VLP 5020
8.999,00 RSD
FUSE akumulatorsko rende Villager VLN 0520
9.999,00 RSD
Fuse akumulatorski trimer BC 2940
10.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Fuse BC 2940 je aku trimer za travu kojeg pokreću dve baterije. Njegova čvrsta konstrukcija i postavka sa dve baterije mu omogućuju korišćenje u zahtevnijim uslovima.
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Kategorija: AKU ALAT
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 3.08 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni (bez četkica) |
| Napon | 36 V |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 8000 rpm |
| Radni zahvat niti | 290 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
