Perač Villager VHW 100
20.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager perači pod pritiskom se mogu koristiti za skidanje raznih tipova
prljavštine. Kompaktne i svestrane mašine, odlične za pranje puteva, zadnjih dvorišta, balkona, automobila, stepenica i drugih površina.
Kategorija: Perači - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Uređaji za pranje pod pritiskom |
| Težina pakovanja | 17.69 kg |
| Brend | Villager |
| Tip elektromotora | Indukcioni elektromotor |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1800 W |
| Dužina kabla i creva | 5 m |
| Maksimalna temperatura vode – aparati za pranje | 50 °C |
| Maksimalni pritisak | 135 bar |
| Namena – aparati za pranje | Hobi perač |
| Radni pritisak – aparati za pranje | 90 bar |
| Tip pumpe – aparati za pranje | Aluminijumska |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
