Pneumatska heftalica VAT 8016
3.850,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Pneumatski alati su generalno lakši i kompaktniji od njihovih električnih ekvivalenata, što ih čini lakšim za upotrebu. Mi imamo sjajan izbor vazdušnih alata.
Kategorija: ALATI
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.1 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 6 mm – 16 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4″ |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 6 – 10 bar |
| Širina spajalice – pneumatski alat | 0.66 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
