Pneumatska heftalica VAT 8016
3.850,00 RSD
Punjač za akumulatore sa mikroprocesorom VCBM 4.0
3.800,00 RSD
Pneumatska heftalica Combi VAT 50/9040
4.799,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Pneumatski alati su generalno lakši i kompaktniji od njihovih električnih ekvivalenata, što ih čini lakšim za upotrebu. Mi imamo sjajan izbor vazdušnih alata.
Kategorija: Alati - Pneumatski
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.71 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 16 mm – 40 mm |
| Priključak – pneumatski alat | 1/4″ |
| Radni pritisak – pneumatski alat | 6 – 12 bar |
| Širina eksera – pneumatski alat | 5.7 mm |
| Širina spajalice – pneumatski alat | 1.06 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
