Punjač za akumulator Villager VCB 18S
8.799,00 RSD
Dizalica Villager VEH 800
26.700,00 RSD
Punjač za akumulator Villager VCB 6E
4.600,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Villager punjači za akumulatore su dizajnirani za punjenje akumulatora automobila i kamiona. Ampermetar u punjačima se koristi za nadgledanje struje tokom punjenja.
Kategorija: PUNJAČI
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Punjači za akumulatore |
| Težina pakovanja | 3.67 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip uređaja | Punjač |
| Program punjenja | 2 |
| Kontinualna struja punjenja | 5 A |
| Maksimalna struja punjenja | 5 A |
| Opterećenje | 75 W |
| Napon punjenja | 6 V / 12 V |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
