Električna testera Power Ed PWREKS 1800
6.800,00 RSD
Električna trakasta brusilica AGM BS 710
6.999,00 RSD
Električna testera AGM AET 1821
9.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Električna testera AET 1821 AGM predstavlja testeru sa dovoljno snage. Električna testera AGM je predviđena za kućne poslove, rezanje manjeg drveća i slično. Električna testera AET 1821 je uređaj koji predstavlja idealan izbor za vas.
Kategorija: Testere - Električne
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električne testere |
| Težina pakovanja | 5.13 kg |
| Brend | Agm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 1800 W |
| Brzina lanca | 14 m/s |
| Model vodilice | 14” (356 mm) |
| Zapremina rezervoara za ulje | 120 ml |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
