Električna testera AGM AET 1821
9.499,00 RSD
Električna trakasta brusilica AGM BS 710
6.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Električna trakasta brusilica AGM BS 710 snažan je i praktičan alat za brzo i efikasno brušenje drveta, metala i drugih materijala. Sa motorom od 710 W obezbeđuje ravnomeran rad i precizne rezultate, idealna za radionicu i kućne projekte.
Kategorija: Alati - Hobi
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Trakaste brusilice |
| Težina pakovanja | 13.45 kg |
| Brend | Agm |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 710 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 260 – 830 rpm |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
