Makaze za grane LS 109
2.399,00 RSD
ZEN akumulatorski duvač za lišće Villager BL 5040
8.999,00 RSD
Električni trimer za travu AGM ET 300
3.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Naši trimeri su pogodni za dvorišta svih veličina. Pored svoje moći i pouzdanosti, odlikuju se kompaktnim dizajnom i lakoćom korišćenja.
Kao rezultat dobijate jednostavnost izvedbe svake kosidbe.
Kategorija: Trimeri - Električni
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni trimeri |
| Težina pakovanja | 1.74 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 300 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Dužina niti | 6 m (2 x 3 m) |
| Prečnik niti | 1.2 mm |
| Radni zahvat niti | 220 mm |
| Tip glave | TAP „n“ GO |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
