Benzinski motor 146 CC (EURO 5) 22.2X46 Villager
17.990,00 RSD
Makaze za grane LS 109
2.399,00 RSD
Električni trimer za živu ogradu Villager VHT 715
11.999,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorija: Trimeri - Električni
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 4.74 kg |
| Brend | Villager |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 710 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3300 rpm |
| Dužina sečiva | 700 mm |
| Prečnik sečenja | 25 mm |
| Radni zahvat sečiva | 600 mm |
Dodatne informacije
| Brend | VILLAGER |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
