Električna pumpa za baštu AGM AJP 600
7.499,00 RSD
Motorna pumpa AGM WP 30
19.999,00 RSD
Električne makaze za živu ogradu AGM AHT 450
6.499,00 RSD
- Sve cene su sa PDV-om / Deklaracije se nalazi na proizvodu
Kategorija: Trimeri - Električni
Opis
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Električni trimeri za živu ogradu |
| Težina pakovanja | 2.92 kg |
| Brend | Agm |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 450 W |
| Broj obrtaja – el./aku. uređaji | 3000 rpm |
| Tip sečiva | Kontra-rotirajuće, duplo |
| Tip rukohvata | Klasičan rukohvat |
| Dužina sečiva | 520 mm |
| Prečnik sečenja | 18 mm |
| Radni zahvat sečiva | 450 mm |
| Tip nosača sečiva | Polipropilenski |
Dodatne informacije
| Brend | AGM |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Uvoznik | Agromarket |
| Jedinica mere | Kom |
